Forum Serwera RPGMu JIHAD

Witamy na forum!

#1 2008-09-27 21:39:25

Pyriel

Administrator

Punktów :   

Testy plików 1.04.29

Dziś wystartowały testy nowych plików. Udział jest dobrowolny, będę wdzięczny za komentarze i komunikaty o błędach umieszczane na forum w specjalnej sekcji o testach.

Konto można utworzyć na stronie http://rpg.jihad.pl, a pliki pobrać na forum w sekcji Download (w nazwie posta jest data 27 września żeby nie było wątpliwości o które pliki chodzi). Klient nie zawiera muzyki - wystarczy sobie skopiować z jakiegoś innego muonline z katalogu \data\sound oraz \data\music.

Każda postać która ma w nazwie użyty ciąg znaków "test" (wielkość liter nie ma znaczenia) co 2 minuty, o ile konto jest wylogowane, dostaje 32767 punktów do rozdania oraz 1 000 000 000 zen do wydania.

Maksymalna ilość statów wynosi 64000, exp 5000x, sklepy są bogato wyposażone, drop również wysoki - jak to na testach. Stopniowo te ustawienia będą się zmieniać aż dojdziemy do jako-tako zadowalającego stanu i poziomu trudności, wtedy (za tydzień lub dwa) wystartuje kolejna faza testów w której będziemy dalej szukać błędów ale dodatkowo również weryfikować grywalność i poziom trudności.

Za udział w testach serdecznie dziękuję.

Specjalne podziękowania dla MrVolt & HellBoy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl