Forum Serwera RPGMu JIHAD

Witamy na forum!


#1 2008-09-03 09:58:41

Green

Nowy użytkownik

Punktów :   

Volt

Klnie na serwerze jak szewc. Chce skakać do wszystkich "z pięściami". I wyklina jak widać jedyną dziewczynę na serwie(a tak nam ich brakuje). Jak dla mnie ban. Wiem, że chce się podlizywać/ratować poprzez poprawianie popularności serwera. Jednak regulamin obowiązuje wszystkich. Punkt: "3. Do not use abuse words". Rejestrując się na serwerze kaceptujemy regulamin. Dlatego za łamanie powinna być kasacja tego konta(volt gra na 2), lub całkowite pozbawienie go możliwości grania. Poniżej screeny. Inni też swoje niedługo dorzucą. Warto poczekać ;)
http://www.vpx.pl/foto,screen09_0212_080000.html
http://www.vpx.pl/foto,screen09_0212_160002.html (bardzo chcesz-dowód na przekonanie o niewinności)

Offline

 

#2 2008-09-03 13:22:32

SexyViola

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Volt

Witam
Ja również posiadam ScreenShoty jak kolega o Nicku 220Volt Bardzo dużo klnie ! Zachowuje się tak jakby Administracja nic mu nie mogła zrobić ! Nie szanuje innych graczy ! Nie przestrzega regulaminu ! Wiem również przeklinałam na niego lecz się broniłam ! Przykładowo zabiłam go on mnie od razu od (Suk... Itd) wyzywa ! W końcu na serwerze jest PK,KS Dozwolone ! Więc gdy mnie on wyzywał ja go również ! W ogóle nie ma szacunku do kobiet ! I jeszcze jedno jeżeli chodzi że zabijałam jego Guild jak była Afk powodem tego było że jego Guild zabijała moją więc sam zaczął ! A niżej przedstawiam SS jak mnie bezczelnie obraża !

http://www.vpx.pl/zdjecie,screen09_0201_020001.html

P.S - I Proszę Administrację o wytłumaczenie Guildii Yelonki że spot który wylicytowali jest wspólny! Tzn. że my go znaleźliśmy to i również na nim Expimy a oni nas straszą banami i robią SS !

Ostatnio edytowany przez SexyViola (2008-09-03 13:34:11)

Offline

 

#3 2008-09-03 13:42:21

Slay

Użytkownik

Re: Volt

hm na green tez mam parę ss;P i jej ss mogę wytłumaczyć:) jak chcecie  na cala wypowiedz Greena:p niestety nie mam nic na obronę volta w przypadku sexy violi;p dodam jedynie ze to było powiedziane z emocji których chyba każdy do violi czuje^^


Myśl co piszesz, pisz co myślisz

Offline

 

#4 2008-09-03 13:50:48

Pyriel

Administrator

Punktów :   

Re: Volt

Nikt docelowo nie będzie bezkarny. W tym momencie nie wyciągam jeszcze konsekwencji, jednak zaczynam egzekwować zakaz wyzywania się i używania niecenzuralnych wyrazów.

Umieszczajcie SS wykonane dziś i później na forum, w niedzielę je będę analizował i rozdawał kary.

Offline

 

#5 2008-09-03 14:47:16

Green

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Volt

Slay jeżeli to miała być próba zastraszenia żebym więcej nie dawał to ci nie wyszło. Jestem pewien, że słownictwo jakiego użyłem do sprowadzenia go na ziemię nie było w żadnej mierze wulgarne ani obraźliwe. Jeżeli rodzice nie wytłumaczyli mu, że to wcale nie jest dobre jak się wyraża to musiał to zrobić ktoś inny.
(Przyznam czasami żeby komuś coś wytłumczyć trzeba się zniżyć do jego poziomu-jednak nie w tym przypadku)

Offline

 

#6 2008-09-03 16:11:51

Slay

Użytkownik

Re: Volt

dobra juz mam inne zdanie;p nie wypwiadam sie na temat tego dzieciaka...


Myśl co piszesz, pisz co myślisz

Offline

 

#7 2008-09-08 10:38:02

Yorecki

Użytkownik

Punktów :   

Re: Volt

Green z twoich ss wynika ze viola zaczela sprawe a nie volt z wyzwiskami typu ciota itd pozatym z tego co mi wiadomo sexi uwziela sie na guild Yelonki nie wiem czemu i caly czas ich prowokuje wyzwiskami i obelgami na ogolnym poscie zreszta to sie ciagnie z viola od jakiegos czasu kilowanie itd
ps
pozarym ss nie daje realnej wypowiedzi poniewaz jest to tylko czesc wyrwana z kontekstu calosci prosil bym sexy o nie prowokowanie a mysle ze bedzie wszystko ok good luck:P

Offline

 

#8 2008-09-08 17:38:31

Slay

Użytkownik

Re: Volt

ze niby my sie uwzieli na was ? nie byjcie smieszni;P avatars was dojedzie^^


Myśl co piszesz, pisz co myślisz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl