Forum Serwera RPGMu JIHAD

Witamy na forum!


#1 2008-07-22 02:46:17

Gossu

Nowy użytkownik

Punktów :   

Res acc, 1k expa

Siema, mam propozycje:D Res acc, 1k expa, naprawienie wingow 3 rd.
Co wy na to? xD
Wiem ze to nie takie chop-siup ale od planow po czyny :)

Offline

 

#2 2008-07-22 06:51:58

Slay

Użytkownik

Re: Res acc, 1k expa

wiesz planow bylo duzo;Pa pyriel ma inne zamierzenia ;p ja tam bym chcial exp 500 bez zenow ;p


Myśl co piszesz, pisz co myślisz

Offline

 

#3 2008-07-22 08:29:02

Kajdi

Administrator

Punktów :   

Re: Res acc, 1k expa

A ja 100 bez Slaya xD


---------------------------------------------------------------
Rzeczywistość jest tylko stanem umysłu!

Offline

 

#4 2008-07-22 12:41:08

Slay

Użytkownik

Re: Res acc, 1k expa

możliwe ze na 100 by było beze mnie:)


Myśl co piszesz, pisz co myślisz

Offline

 

#5 2008-07-22 15:51:25

koni

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Res acc, 1k expa

100 - 200 expa bez profitow :P 350pkt za res :D

Offline

 

#6 2008-07-22 17:41:35

Slay

Użytkownik

Re: Res acc, 1k expa

ludzie tyle expa za bardzo wciaga ja bym proponowal 500 resy bez profitow grand resy i jazda;p oczywscie bez fo itemkow po gr;p


Myśl co piszesz, pisz co myślisz

Offline

 

#7 2008-07-22 20:07:20

Pyriel

Administrator

Punktów :   

Re: Res acc, 1k expa

W weekend będę na laptopie sprawdzał inne pliki serwerowe, ale ważne jest aby jak najszybciej zaczęła wykluwać się ogólna idea ustawień. Ja miałem jakieś  koncepcje zasadnicze które wypisuję poniżej, napiszcie co o nich myślicie:

1) PVP - Exp niski - np. 150x-300x, MaxLvl - 800, brak spotów, brak zasadniczo resetów. Po nabiciu 800 lvl możliwy reset, który nie zwiększa ilości punktów a dodaje np. 2 opcje do wybranego EXE itemu. Obniżone parametry mobków - tzn. defense - tak, aby możliwe było tworzenie postaci PVP które całkiem nieźle biją mobki. Mniejszy niż obecnie drop itemów exe itp. - tak, aby przedmioty miały duże znaczenie w grze.

2) Classic Exp niski - np. 200x - 500x, MaxLvl - 400, małe spoty, resety z małą ilością punktów po (ale bez profitów i zbierania ZEN), ewentualne grand-resety (do ustalenia). Parametry mobków jak obecnie, rozmieszczenie na mapach inne.

3) ResetACC - pierwszy na świecie serwer który regularnie miewa resety postaci (tj. postacie przywracane są do startowych parametrów 1 lvlu np. każdego dnia czy tygodnia itp.). Każdego kolejnego resetu każda postać ma większe startowe staty - np. o 100 addpoint za każdy dzień od momentu pierwszego uruchomienia serwera. Lepsi i dłużej grający gracze przede wszystkim posiadają lepsze przedmioty, mają wykonane questy i są zrzeszeni w gildiach; gracze nowi startują z wyższymi statami jak wszyscy. W obrębie danego cyklu pomiedzy jednym resetem a drugim gracze mogą wykonywać zwyczajne resety postaci (staty zostają i zliczają się one w rankingu do łącznej sumy).... Eksperymentalne to trochę ale zniwelowałoby mocno różnice pomiędzy zupełnie nowymi a starą gwardią...

Offline

 

#8 2008-07-22 21:07:57

koni

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Res acc, 1k expa

Co do serwera PvP to chyba odpada  teraz startuja 2 i guldura nie wiadomo kiedy :P Najbardziej bym byl za 2 opcja z grand-resetami :D a 3 nie zalapalem wiec sie nie wypowiadam ^^

Offline

 

#9 2008-07-22 22:00:52

Slay

Użytkownik

Re: Res acc, 1k expa

zas chcesz czegos nowego 3 opdada :P a 1 za bardzo wciaga;p przynajmniej mnie i i dosyc trudny bez spotow;p
mi sie podoba pomysl 2;p


Myśl co piszesz, pisz co myślisz

Offline

 

#10 2008-07-22 22:22:40

Borzym

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Res acc, 1k expa

JA bym wolał taki exp jak jest lub 1k expa z resem acc i usunięciem profitow ;d
To tylko moja opinia ;D No ale jak nie bedzie innej opcji to jestem za opcją 2! :)
Pzdr

Offline

 

#11 2008-07-22 22:25:13

Chrumczak

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Res acc, 1k expa

Gdybym chcial grac na innym servie z mniejszym exspem to tu bym nie gral wogule.jeżeli chcesz cos zmienic zrób res acc a  żadnych innych zmian (zmiana expa dropu itp) nie wprowadzaj.

Offline

 

#12 2008-07-22 22:52:04

Pyriel

Administrator

Punktów :   

Re: Res acc, 1k expa

Z tak łatwymi ustawieniami jak obecnie trudno utrzymać na serwerze odpowiednią ilość graczy; po prostu gra większości osób się za szybko nudzi. Zresztą zwróćcie iwagę na to że mamy 500+ kont, a online w ciągu dnia raczej nie przekracza 30 osób. Serwery zbyt łatwe mają to do siebie że gra się na nich parę dni a potem nie bardzo jest co robić...

Póki co zbieram opinie więc piszcie czego oczekujecie; wiadomo że nie da się zadowolić każdego i dlatego nie będę tego robił, ale chcę znać możliwie jak najwięcej opinii i oczekiwań bo to bardzo pomaga podjąć decyzję.

A tu opis dla Slay'a o co mi chodziło w wariancie 3:
- co tydzień wykonywany jest reset wszystkich postaci - tj. ich poziom i statystyki wracają do startowych, za każdy tydzień wszyscy gracze dostają ekstra np. 1000 punktów do rozdania na start (tzn. w pierwszym tygodniu działania serwera - wcale, w drugim - 1000, w trzecim - 2000 itd.); NIKT NIE TRACI PRZEDMIOTÓW ZDOBYTYCH W TRAKCIE GRY
- wszystkie nowe postacie dostają taki sam bonus do punktów do rozdania na start - tak, aby ci którzy dołączą po miesiącu mieli przynajmniej w punktach podobne startowe statystyki
- w trakcie każdego tygodnia można normalnie robić zwyczajne resety postaci, albo ze statami które zostają albo z + punktami do rozdania co reset
- przewaga starszych graczy nad nowymi polega przede wszystkim na tym że posiadają na starcie ekwipunek, skille, wykonane questy, są w gildii itd., czego nowi muszą się dopiero dopracować
- cotygodniowe "odświeżenia" serwera wykonywane są zawsze przed weekendem

Offline

 

#13 2008-07-22 22:57:23

Slay

Użytkownik

Re: Res acc, 1k expa

koni napisał:

Co do serwera PvP to chyba odpada  teraz startuja 2 i guldura nie wiadomo kiedy :P Najbardziej bym byl za 2 opcja z grand-resetami :D a 3 nie zalapalem wiec sie nie wypowiadam ^^

on nie wiedzial ja sie z tym poprostu nie zgodzilem :)
nie czytasz uwaznie;)
po 5 dniach gdy uzbieralem seta i nikt mi rady nie dawal poprostu juz tu mi sie strasznie nudzi
;p


Myśl co piszesz, pisz co myślisz

Offline

 

#14 2008-07-23 00:42:12

Gossu

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Res acc, 1k expa

Dokladnie, serwery duzy exp i latwe to jest nuda po trzech dniach.. Profity. Fajna rzecz ale ja bym ja usunal :) Brak spotow, exp 150, max lvl 800? Nie gram^^ to mnie np nie kreci:D Wole wbic kilka rr i ogolnie sie bawic a nie meczyc, silowac zeby lvl wbic^^ To ja bym ogolnie chcial tak 500 exp, bez profitow, co resa np 500 ptk i tak sobie powoli expic xD Wtedy juz by sie kazdy res liczyl i ogolnie wiecej ludzi mysle ze by gralo :) To moje zdanie xD

Offline

 

#15 2008-07-23 11:03:03

Chrumczak

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Res acc, 1k expa

Skoro już chcecie miec z 500 expa to niech bedzie 500 ale ze spotami ;] i grandresetami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl